Go to the hotel

Moderno - guest reviews and rating

Celkové hodnotenie

Celkom: 79%
Počet hodnotení: 1.361

Hodnotenia

All
Rodina s malými deťmi (1)

 • Blanka Kotová (Rodina s malými deťmi), Po 27.2.2012

  V pokoji, co jsme byli, nebylo okno. Resp. okno tam bylo, ale vedlo do nějaké šachty s trubkama. Takže jsme tam byli jak v katakombách, kde není čerstvý vzduch a žádné denní světlo. Bohužel jsem si toho všimla, až když jsme měli vybaleno, byli jsme po večeři a chystali jsme se spát. Nechtělo se mi už jít na recepci vyjednávat jiný pokoj a zase vše stěhovat. Říkala jsem si, že to těch pár dní vydržíme. Ale bylo to deprimující. Ráno jsme nevěděli, jestli je noc nebo den, žádné denní světlo a k tomu jen vzduch z klimatizace. Přitom venku bylo nádherně, jak na jaře, slunečno 13st., ale my si ranní vzduch do pokoje nemohli pustit.
  A ještě k tomu tam skoro nebyl telefonní signál. Hovory se ztrácely, SMSky neodcházely. Samozřejmě jsme tam netrávili příliš času, ale nějaký čas přeci jen ano.
  Když jsme šli první ráno na snídani, opět jsem možná měla jen smůlu, ale pár centimetrů od mého obličeje se po stěně procházel nějaký hmyz. Možná šváb, nevím, každopádně v hotelu nemá co dělat a už vůbec ne v jídelně. Musím říci, že v tu chvíli u mě tento hotel skončil, i když na recepci byli velmi příjemní i milí.
  A ještě neskončím - dveře od pokojů měli nastaveny tak, že nešly zavřít tak, aby se zavřely potichu nebo alespoň jen s klapnutím, ale musely vždy třísknout. Takže každé třísknutí na naší chodbě jsem byla vzhůru ! A že hotel byl docela obsazen!
  Musím říci, že po těch 3 nocích jsem se těšila, že mé ubytování skončilo.
  Jinak poloha hotelu výborná, to fakt - klobou dolů. Na hlavní tepnu pár kroků, do přístavu pár minut pěšky. To bylo skvělé. Ale na tom to začalo a skončilo.
  Taky žádný úložný prostor tam nebyl. Skříň na ramínka s jednou poličkou. Kdybych tam měla být déle než 3 dny a ne sama, nevím, kam bychom si dali věci.

  Hodnotenie klientov: 20%

  Detailed rating »